• 12jan
        • Súťaž Zima v škole

Milí rodičia,

radi by sme Vás poprosili o hlasovanie za našu zimnú výzdobu v súťaži Zima v škole. Svoj hlas môžete poslať online: https://talentagent.sk/sutaz/303-zima-na-skole alebo formou sms na číslo 7009 s textom TALENT 31843. Bližšie informácie si môžete pozrieť na stránke talentagent.sk. Za každý hlas veľmi pekne ďakujeme.

• 10jan
    • 02jan
    • 21dec
        • Piataci na rorátoch

18. decembra 2023 si naši piataci privstali a s lampášikmi sa vydali na cestu do Kostola sv. Martina, aby na vlastnej koži zažili čarovnú atmosféru rorátnej sv. omše. Odmenou bol pre nich nielen nezabudnuteľný zážitok, ale aj spoločné raňajky v pastoračnom centre. Ďakujeme pánovi dekanovi a všetkým, ktorí pomohli zabezpečiť tento spoločne strávený čas.

• 21dec
        • Školské kolo Pytagoriády

V dňoch 12.12.2023 a 13.12.2023 sa uskutočnilo školské kolo Pytagoriády. Do súťaže, v ktorej okrem matematickej presnosti je dôležitá aj rýchlosť sa zapojili žiaci 3. – 8. ročníka.

Úspešní riešitelia školského kola Pytagoriády 2023/2024:

Kategória P3: Sebastián Knapec (3.A), Lukáš Chytil (3.A), Miroslav Majerčík (3.A), Viktória Šeligová (3.A), Nina Dršková (3.A), Dávid Múčka (3.A), Matúš Bolo (3.A), Karolína Trpišová (3.A), Patrik Gápa (3.A), Ema Šonkolová (3.A), Ondrej Ďungel (3.A),

Kategória P4: Peter Šimčák (4.A), Danka Hubočanová (4.B), Filip Ozaniak (4.A), Michal Chmeliar (4.A), Adam Ďungel (4.A), Gregor Knapec (4.B), Karin Kompišová (4.B), Michal Svrček (4.A)

Kategória P5: Radka Cabejšková (5.A)

Kategória P6: Zara Bizíková (6.A), Timotej Gaál (6.A)

GRATULUJEME

• 06dec
        • Školský e-shop otvorený

Milí rodičia a žiaci,

máme pre Vás skvelú správu! Naša škola má vlastnú voľnočasovú kolekciu oblečenia, o ktorej ste rozhodli v hlasovaní. Jej náhľad vidíte nižšie a môžete si ju zaobstarať v našom e-shope: https://www.kraloveskoly.cz/zsteplickanv/.

Objednávanie je už spustené a bude možné až do 21.12. Nasledujúci deň sa e-shop uzatvorí a objednané veci pôjdu do výroby, preto neváhajte, ak si chcete zadovážiť nový kúsok so školským logom. (Môže sa stať, že ceny sa v e-shope zobrazia v CZK. V hornej lište e-shopu nastavíte EUR.)

S pozdravom a prianím pekného dňa

• 13dec
    • 18dec