• Zápis detí  do MŠ Teplička nad Váhom sa uskutoční v dňoch od 30. apríla do 15. mája 2020

elektronickou formou.

1. Zákonný zástupca vyplní elektronickú prihlášku zverejnenú na stránke školy.
        2. Každý vypísaný a odoslaný formulár elektronickej prihlášky dostane svoj unikátny kód a verejný identifikátor, ktoré prídu aj do emailu uvedeného v prihláške ako korešpondenčný email zákonného zástupcu. Dávajte pozor, aby sa tento kód nedostal do nepovolaných rúk - pomocou neho sa dá dostať  k údajom, ktoré sú vyplnené v predmetnej prihláške.
        3. V prípade záujmu si môžete prihlášku vytlačiť pre vlastnú potrebu.
        4. Overenie údajov poskytnutých zákonnými zástupcami sa uskutoční do dvoch týždňov od skončenia mimoriadneho prerušenia  vyučovania v predškolských zariadeniach.
        5. Súčasť žiadosti zákonného zástupcu, ktorým je potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa od všeobecného lekára pre deti a dorast sa nebude pri zápise vyžadovať, ale zákonný zástupca ich doručí dodatočne, najneskôr do dvoch týždňoch od skončenia mimoriadneho prerušenia vyučovania v predškolských zariadeniach.
        6. O prijatí dieťaťa na predprimárne vzdelávanie k 1. septembru 2020 rozhodne riaditeľ školy najneskôr do 30. júna 2020.

V prípade, ak by ste mali akýkoľvek problém s vypĺňaním elektronickej prihlášky, kontaktujte nás na e-mail: zdravie@zsteplicka.edu.sk a na telefónnych číslach 041/5982324, 0910423554 – riaditeľka školy. Rovnako nás kontaktujte v prípade, že nedisponujete technickými možnosťami potrebnými na prihlásenie dieťaťa do ZŠ s MŠ Teplička nad Váhom. Radi Vám pomôžeme a usmerníme Vás!